Черкащани передали військовим ще три авто

Черкащани передали військовим ще три авто
в Новини

Ще три автомобілі «Opel», «Volvo» та «Toyota» передали з Черкас для військових, які нині боронять українські кордони від російських окупантів.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Усі вони пройшли технічний огляд і вже найближчим часом допомагатимуть нашим захисникам виконувати бойові завдання на передовій. Разом із цим, для нещодавно створеної пожежної частини в одній із громад від благодійників придбали один спеціалізований автомобіль.

Одну з автівок вдалося придбати за кошти, які зібрали 17 грудня під час боксерського турніру в пам’ять про загиблих під час війни спортсменів. Тоді під час аукціону, який проходив у перерві між поєдинками, вдалося зібрати 66 тисяч гривень. 

Пожежний автомобіль для рятувальників придбали представники німецько-українського товариства міста Білефельд, де об’єдналися переселенці з різних куточків нашої держави. 

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко поділився, що автомобіль, який придбали за виручені під час благодійного боксерського турніру кошти, передадуть в один із підрозділів, де сьогодні несуть службу імениті представники цього виду спорту. 

На передову всі автомобілі поїдуть, заповнені гуманітарною допомогою – маскувальними сітками та продуктовими наборами.