Черкащани просять перевірити технічний стан маршруток

Черкащани просять перевірити технічний стан маршруток
в Новини

Місцеві мешканці не задоволені технічним станом автобусів, які займаються перевезенням людей. Петицію з проханням перевірити стан маршруток розмістили на сайті ЧМР.

– Роками жителі міста можуть бачити однакову картину – жахливий сервіс від автобусних перевізників, які надають свої послуги з перевезення у місті Черкаси. Відпавшим колесом або дверима маршрутки вже нікого не здивуєш. І це при тому, що влада фактично щороку підвищує тариф на проїзд у маршрутках, а перевізники обіцяють покращити свої послуги для населення. Але віз й нині там. Сьогодні сума за проїзд взагалі 13 грн. Просимо виконавчий комітет Черкаської міськради перевірити перевізників на безпеку транспорту для громадян та опублікувати результати з номерами маршрутів та зазначенням перевізників. Жителі Черкас мають розуміти, чи в безпечних автобусах вони щоденно їздять по місту, – йдеться в тексті петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ. Нагадаємо, для того, щоб петицію розглянули на сесії міської ради, їй необхідно набрати 500 голосів.