Черкащанин отримав почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» (посмертно)

Черкащанин отримав почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» (посмертно)
в Новини

Черкащанину Олександру Павлюку присвоїли почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» (посмертно). У Черкаській міській раді нагороду свого чоловіка отримала дружина загиблого Анжела Павлюк.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Анжела Василівна приїхала для отримання нагороди свого покійного чоловіка з їхнього рідного міста Чернігова. Розповіла, що Олександр Павлюк служив в Управлінні СБУ, в тому числі у підрозділі, котрий базувався в Черкасах. На жаль, у травні 2022 року 48-річний майстер-сержант загинув при виконанні бойового завдання. Похований Олександр Михайлович у Черкасах на Алеї Героїв.

Рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради йому присвоєно Почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» – за вірність військовій присязі, відданість українському народу, пожертвування власного життя задля відстоювання незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

«Нашому поколінню випала складна доля, – сказав перший заступник міського голови Сергій Тищенко під час вручення нагороди. – І в цей час ми повинні максимально один одного підтримувати, єднатися. Наші воїни на фронті гинуть за єдність і незалежність України. Черкаська міська рада завжди підтримувала і підтримуватиме наших героїв та їхні родини. Ми пишаємося кожним захисником, який боронить рідну землю, виявляючи мужність, відвагу, стійкість, патріотизм».

За словами Анжели Павлюк, минулого року через масові обстріли вони не могли поховати її чоловіка у рідному Чернігові. І черкаська міська влада та колеги загиблого максимально сприяли, аби її чоловіка поховали як Героя у Черкасах, а тепер вручили відзнаку.

«Для мене кожна людина, яка зараз стала на захист нашої країни – вже герой, – говорить Анжела Павлюк. – Від імені матері свого загиблого чоловіка та всієї родини дякую міській владі Черкас за цю почесну нагороду. І за максимальне сприяння та підтримку, доброзичливе ставлення, яке ми відчули тут у Черкасах у найскрутнішу хвилину нашого життя. Бажаю всім нам перемоги і миру. А міському голові Черкас Анатолію Бондаренку та всій владі, аби ви нагороджували такими відзнаками тільки живих Захисників України – Героїв Черкас».

Нагадаємо, двох канівців посмертно нагородили відзнаками “За заслуги перед містом Канів”.