Черкащанина, який восхваляв окупантів, взяли під варту

Черкащанина, який восхваляв окупантів, взяли під варту
в Новини

Апеляційну скаргу прокурора задоволено. Черкащанина, який восхваляв російських окупантів взято під варту. Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

За результатами розгляду апеляційної скарги Черкаської обласної прокуратури скасовано судове рішення одного із місцевих судів, яким обрано домашній арешт черкащанину, який в одній із соціальних мереж розмістив у період російсько-Української війни низку публікацій, які восхваляють російських окупантів.

У залі суду особу, яку підозрюють у підтримці російської армії, взято під варту та поміщено до слідчого ізолятора.

Нагадуємо, що 24.03.2022 повідомлено про підозру місцевому жителю у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 КК України, у зв’язку з розміщенням ним в одній із соціальних мереж публікацій, в яких звеличується подвиг російського льотчика, який бомбить військових ЗСУ та містяться слова підтримки путіну та армії росії. Крім того, підозрюваним поширено цинічні матеріали в яких зображено силуети двох військових, які ціляться один в одного, при цьому один прикриває собою дитячий візочок, під ним розміщено прапор рф, а другий – ховається за дитячим візочком, під ним розміщено прапор України, з наступними текстом: «Вот в чем разница» та «Каждый выполняет задачи по-разному».