Черкащина може зіткнутися з проблемою дефіциту лікарів

Черкащина може зіткнутися з проблемою дефіциту лікарів
в Новини

У Черкаській області приймають пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 у 12 лікарнях. Тут діють 465 ліжок для пацієнтів. Вони заповнені на 49,8%. Це – достатньо високий показник для області, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

– Ситуація в області контрольована, поки кількість ліжок у медичних закладах достатня для того, щоб надавати лікування хворим на COVID-19, – зазначає заступник начальниці охорони здоров’я ОДА Олег Найдан. – Втім, якщо ми не будемо з належною відповідальністю ставитися до дотримання карантинних норм, то можемо зіткнутися з проблемою дефіциту лікарів. Ця проблема зараз актуальна для всієї України загалом. Тому хочу звернутися до всіх: дотримання карантинних заходів обов’язкове для всіх. Носіння маски, соціальне дистанціювання, використання санітайзерів, уникання натовпів. При перших симптомах респіраторного захворювання лишатися вдома та повідомляти про це свого сімейного лікаря.

Він також звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням належно виконувати встановлені карантинні обмеження, утриматися від проведення масових заходів, де імовірні скупчення населення, розглянути можливість запустити додаткові маршрути громадського транспорту, аби забезпечити соціальну дистанцію.

Детальніше у відео: