Черкащину на Паралімпійських іграх представлятимуть 7 спортсменів

Черкащину на Паралімпійських іграх представлятимуть 7 спортсменів
в Новини

Сьогодні в Ріо-де-Женейро відбудеться офіційна церемонія відкриття XV Літніх Паралімпійських ігор. Протягом двох тижнів 4350 представники 170 країн світу розіграють 528 комплектів нагород у 22 видах спорту. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Україну на Паралімпіаді представить рекордна кількість спортсменів — 172 атлети, які змагатимуться у 15 олімпійських видах. Слід відмітити, що два види – параканое і волейбол сидячи, стануть дебютними для українців. До збірної входять представники 21 області, у тому числі з Луганська та Донецька, а також окупованого Криму.

Нагадаємо, Черкащину на цих змаганнях представлятимуть семеро спортсменів. Серед них – майстри спорту України, міжнародного класу з легкої атлетики, академічного веслування, кульової стрільби, а також кандидат у майстри спорту України з футболу.

Змагання пройдуть на вже знайомих для українських глядачів майданчиках, які були використані для Олімпійських ігор, що фінішували в кінці серпня.

За свої здобутки на головних Іграх чотириріччя наші паралімпійці мають можливість отримати $40 тис. за 1 місце, за 2 – до $26 тис. й за 3 – до $18 тис.

Церемонія відкриття відбудеться на стадіоні Маракана о 18:15 за місцевим часом. Українські поціновувачі спорту зможуть приєднатися до свята старту XVПаралімпійських ігор у прямому ефірі UΛ:Перший у ніч з 7 на 8 вересня о 00:00. Також церемонію можна буде подивитися у повторі – 8 вересня о 9:00.

Сайт Черкаської ОДА