Черкащина будує фортифікації на сході країни. Спершу локації там пропрацьовують сапери, а потім працюють будівельники.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“На ділянках, за які відповідальна наша область, зводимо опорні пункти, укриття і решту необхідного. Роботи масштабні”, – написав керівник області.
