Черкащина незабаром покине “червону” карантинну зону

Черкащина незабаром покине “червону” карантинну зону
в Новини

З 00 години 00 хвилин 23 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки буде встановлений на території Черкаської області. Таке рішення ухвалили сьогодні на почерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі міністр КМУ Олег Немчінов.

Відзначимо, у “червоній” зоні Черкащина перебуває з 12 листопада.

Також нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.