Поширити

Черкащина технічно готова до опалювального сезону, — Табурець

Черкащина технічно готова до опалювального сезону, — Табурець

На сьогодні Черкащина технічно готова до опалювального сезону.

Про це заявив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Зокрема, в області вже діють 16 когенераційних установок. Очільник області зазначає, що вони комбіновано виробляють тепло й електроенергію.

“Також підсилимо комунікацію з громадами в цілому щодо залучення коштів на пріоритетні проєкти і подання якісних пропозицій до Стратегічної інвестиційної ради”, – повідомив Табурець.

Нагадаємо, 14 жовтня відбудеться засідання виконавчого комітету ЧМР. Там мають ухвалити рішення про початок опалювального сезону. 

Реклама