Черкаси допоможуть відновити Тбіліський зоопарк

Черкаси допоможуть відновити Тбіліський зоопарк
в Новини
18 червня 2015 року в посольстві Грузії відбулася зустріч директора «Центру Політичних Проектів» Сергія Хомутова та радника-посланця Республіки Грузії в Україні Георгія Закарашвілі. Про це інформує сайт Черкаської міської ради.
Сергій Хомутов (який також є головою комітету самоорганізації населення «Калиновий» у м. Черкаси) висловив співчуття від імені черкащан дружній державі та постраждалим в результаті стихійного лиха в Грузії. Він також передав для Посла Грузії лист від мера Черкас Сергія Одарича, в якому йшлося про те, що черкащани співпереживають разом із Грузією нещодавні трагічні події. Крім того, в листі мер міста зазначив, що Черкаси готові допомогти у відновленні тваринного фонду Тбіліського зоопарку.
Під час зустрічі сторони обговорили можливу подальшу співпрацю громадсько-політичних сил України та Грузії з метою спільної боротьби за справедливість та правдиве висвітлення подій, що відбуваються чи відбувалися на окупованих територіях. На думку Сергія Хомутова, наразі є нагальна потреба у створенні недержавного громадсько-політичного об’єднання саме для протидії інформаційним «фейкам» будь-якого агресора та привертання уваги громадян світу до проблем «гарячих точок» і налагодження правдивого інформаційного потоку ззовні в країни. Для цього ініціює створення Міжнародної громадсько-політичної організації «Союз Окупованих Країн» (або ж – «СОС»).
– Знання правди про події, наприклад, на Сході Україні та в АР КРИМ змінить позицію на краще щодо нашої країни. По-друге, завтра будь-яка інша країна може стати об’єктом агресії, тож зупиняти її треба всім світом… – каже Сергій Хомутов.
Геогрій Закаршвілі зазначив, що Міністерство Закордонних справ Грузії схвально ставиться до розширення зв’язків із братньою Україною, та щиро подякував черкащанам за теплі слова, людяність і справжню дружбу.
Наостанок пан Закарашвілі побажав українському народу стійкості та висловив надію, що в найближчий час Україна святкуватиме перемогу над окупантами.