Черкаси, я відчував вашу підтримку на рингу і це допомогло мені перемогти! – Мішико Беселія

в Новини, Спорт

Вчорашній поєдинок на боксерському турнірі K2 Promotions Ukraine для 22-річного боксера з Черкас Мішико Беселії видався нелегким. Його опонентом став досвідчений узбецький боксер Махсмуд Джумаєв. Запеклий бій тривав 8 раундів. На перших етапах боротьби перемагав Махсмуд. Але Мішико швидко стабілізувався і в останньому раунді  отримав дострокову перемогу.

Це один з боїв, де черкаський зал слідкував за кожним ударом і перемогою земляка. Підтримка відчувалася неймовірна і дуже сильна. Атмосфера – вибухова. Слова вдячності та враження від свого бою, черкащанин Мішико Беселія розповів в ексклюзивному коментарі нашому виданню:

– Тяжкий видався для мене бій! Суперник сильний! Можна сказати найкращий з тих, хто в мене були до цього поєдинку. Стійкий та гарно б’є і приймає удари. Але атмосфера, яка панувала в залі просто додавала сили! Підтримували всі Черкаси, я це відчував і мені це допомагало! Завдяки підтримці, я вистояв і зміг здобути перемогу! Черкаси, дякую Вам! – поділився черкаський боксер.

misiko3Щодо планів на майбутнє, Мішико повідомив, що в найближчі вихідні відпочинок, а далі знову працювати і домовлятися про наступні поєдинки.misiko2

misiko1