Черкаси знову у димовій завісі

Черкаси знову у димовій завісі
в Новини, Суспільство

Спальні райони Черкас у ніч на 20 жовтня знову накрило димом. У квартирах відчувається його неприємний запах. Інформують черкащани у соцмережах. 

На своїй сторінці у “Facebook” про це написав і міський голова Сергій Одарич:

“Знову Черкаси затягнуло димом. Він рухається з торфяників на півночі України. Вчора близько 24.00 повертався додому – якраз затягувало Мошни. Під ранок дійшло до Черкас”.

УНІАН повідомляє, що черкаська міська СЕС вже досліджує причини задимленості. Є інформація, що через локальні пожежі попід Дніпром, які за останній час сталися на Черкащині, в атмосфері відбувається застій повітря. Ситуацію зможе виправити дощ. Загалом локальних пожеж не зафіксовано. Наразі перевіряються лісові масиви, а також поклади торфу на території Канівського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського, Черкаського, Чигиринського, Драбівського та Золотоніського районів на предмет можливих загорань.

УДСНС України у Черкаській області повідомляє, що станом на 09 год. у 11 районах Київської області здійснюється гасіння 24 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 119 га.

До гасіння тління торфу від ДСНС залучено 328 чол. та 90 одиниць техніки.

5

В окремих районах міста Києва можливе відчуття запаху у повітрі продуктів горіння.

Радіаційний фон у м. Києві та Київській області знаходиться у межах норми та складає в середньому 12-14 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину). Радіаційний фон у Зоні відчуження складає в середньому 23 мікрорентгени на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину).

Хоча вчора Черкаська екологічна інспекція у Черкаській області інформувала про те, що ситуація із задимленістю атмосферного повітря значно покращилася.