Черкаська будівельна компанія «Надія» стала титульним спонсором молодіжної збірної України з футболу

Черкаська будівельна компанія «Надія» стала титульним спонсором молодіжної збірної України з футболу
в Новини

У вівторок, 2 червня, у Будинку футболу відбулося підписання контракту та офіційне представлення титульного спонсору молодіжної збірної команди України. Ним стала черкаська будівельна компанія «Надія», пишуть на офіційному сайті Федерації Футболу України. У церемонії підписання угоди взяли участь голова правління ПрАТ «Україна футбол Інтернешнл», віце-президент ФФУ Володимир Лашкул, генеральний директор УФІ, віце-президент ФФУ Олег Шкрьоба, а також засновник ПП «Надія» Андранік Казарян.

2

«На жаль, у молодіжної збірної України довгі роки не було титульного партнера, але тепер він з’явився, – почав розповідати про подробиці укладання договору Володимир Лашкул. – Це стало можливим завдяки тому, що були зроблені відповідні маркетингові кроки. У зв’язку з тим, що всі домашні матчі відбору ЧЄ-2017 «молодіжки» вирішено проводити в Черкасах, ФФУ та УФІ поставила місцевій обласній федерації футболу умову: матчі можуть відбутися лише за умови появи місцевого титульного спонсора. Як бачите, Черкаси успішно виконали це завдання».

За словами Володимира Лашкула, спершу сторони домовлялись про те, що «Надія» стане титульним партнером молодіжної збірної на відбірковий цикл чемпіонату Європи 2017 року. Але потім УФІ вирішила приєднати до угоди ще й турнір пам’яті Валерія Лобановського.

«Ми вдячні компанії «Надія», що вони погодились з цією пропозицією, незважаючи на те, що була дещо підвищена сума угоди, – сказав голова правління УФІ. – Таким чином, компанія стала партнером збірної як на матчах, які проводитимуться в Черкасах, так і на турнірі Лобановського. Це приємна новина, тим більше що в умовах, які зараз є в Україні, досить непросто шукати титульного спонсора. Багатьом наразі не до футболу».

Згідно договору, сума, яку виділить компанія «Надія» для молодіжної збірної протягом всього відбіркового циклу, складає 6,5 мільйонів гривень.