Черкаська делегація вишикувалася у чергу по ліки до КабМіну

Черкаська делегація вишикувалася у чергу по ліки до КабМіну
в Новини

1 липня 2015 року більш ніж двохсот пацієнтів з усієї України вишикувалися в чергу по лікування до Кабінету Міністрів України. До них приєдналися й активісти та небайдужі громадяни. Причина – МОЗ досі не закупив медикаменти, а Кабмін не проконтролював виконання державних програм з лікування, через що 30 тисяч ВІЛ-інфікованих українців залишилися напризволяще.

Підтримати всеукраїнську акцію приїхала і делегація з Черкащини. Її очолили голова правління ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олена Стрижак та депутат Черкаської обласної ради Світлана Трофімова, яка вже 9 років є членом обласної ради з питань  протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції і СНІДу.

– Загалом до акції долучилося більше п’ятисот осіб. Важливо, що таким чином об’єдналися як ВІЛ-інфіковані, так і люди, які поділяють їхній біль і усвідомлюють значимість проблеми, хочуть допомогти і готові це робити. Наша делегація була разом з ними, адже понад дві тисячі пацієнтів із області залишилися без лікування. Найжахливіше, що із них 41 дитина. Це наша спільна проблема і тільки спільними зусиллями її можна вирішити, – наголосила Світлана Трофімова.

Також читайте “Близько 2 тис ВІЛ-інфікованим черкащанам загрожує смерть без потрібних медичних препаратів”