Наступного тижня буде останній робочий день депутатки Черкаської міської ради на посаді очільниці КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» ЧМР.
Про це вона повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.
“Не прощаюсь ні з Черкаською міською радою, ні з цифровізацією, впевнена, що, як депутат, ще попрацюю над відповідними питаннями”, – написала Івашкова.
За її словами, рішення не продовжувати контракт було прийняте з особистих причин.
Відзначимо, Надія Івашкова була призначена на посаду в серпні 2022 року.
Читайте також: Укрзалізниця посилює контроль документів під час посадки пасажирів у поїзди