Черкаська “екстренка” користуватиметься станцією “Starlink” від Ілона Маска (ФОТО)

Черкаська “екстренка” користуватиметься станцією “Starlink” від Ілона Маска (ФОТО)
в Новини

У КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» привезли станцію Starlink від засновника компанії «SpaceX» Ілона Маска. Про це повідомили в пресслужбі “екстренки”.

Станція дозволить забезпечити стабільне з’єднання для диспетчерів та медиків, які продовжують цілодобово працювати і надавати допомогу жителям нашого регіону. Ця технологія дозволяє використовувати широкосмуговий інтернет в роботі закладу навіть за відсутності інших видів зв’язку, що дуже важливо для стабільності роботи нашої служби в умовах війни.

Станція Starlink працює через зв’язок із супутниками. Далі відбувається підключення локальних пристроїв до станції Starlink в режимі 24/7.

“Ми впевнені, що ця технологія ще себе покаже в повній мірі в мирні часи і буде служити людям і допомагати швидшому відновленню нашої країни. А зараз, поки триває війна, ми надзвичайно вдячні за таку своєчасну і потрібну Україні допомогу Ілону Маску! Попри важкі випробування війною, Україна отримує доступ до передових розробок світу. Ми маємо неймовірну підтримку, перемога буде за нами”, – йдеться в повідомленні медиків.