Черкаська міська виборча комісія вважає, що прийняла правильне рішення щодо 12 кандидатів ПВД

Черкаська міська виборча комісія вважає, що прийняла правильне рішення щодо 12 кандидатів ПВД
в Новини, Політика

Черкаська міська виборча комісія вважає, що вона прийняла правилье і об’єктивне рішення щодо відмови у реєстрації 12 кандидатам із списку Партії вільних демократів.  

 – 23 вересня Партією вільних демократів були подані документи для реєстрації виборчого списку кандидатів. Необхідний перелік документів встановлений законом про місцеві вибори. У цьому переліку документів по 12 кандидатам було невірно складено автобіографію. Вона не містила в собі обов’язкові відомості, які передбачені 38 статтею Закону про місцеві вибори. Комісія на своєму засіданні прийняла рішення, що це є підставою для відмови у реєстрації саме цим особам, які претендують бути кандидатами у депутати до міської ради, – прокоментував ситуацію заступник голови Черкаської міської виборчої комісії Микола Бунякін.

Також він додав, що їхнє рішення збігається з позицією Центральної виборчої комісії. Тому на засіданні було прийнято рішення – відмовити вище зазначеним особам у реєстрації. За це проголувало 14 членів комісії з пристуніх 16.

– Ми дослідили судову практику, яка підтверджує, що рішення комісії є об’єктивним і правильним, – відзначив заступник голови комісії, хоча не виключив, що 12 членів ПВД можуть подати на апеляцію.

Міський же голова Черкас та лідер партії Сергій Одарич назвав це “початком передвиборчого “бєспрєдєла”.

Читайте також: Кандидати у депутати до Черкаської міської ради від БПП “Солідарність” подали документи на реєстрацію.