Черкаська Нацполіція відсвяткувала свій другий ювілей

Черкаська Нацполіція відсвяткувала свій другий ювілей
в Новини, Суспільство

Сьогодні У Черкасах відбулися урочисті заходи з нагоди другої річниці створення Національної поліції України.

DSC06271

DSC06278

Нова система правоохоронних органів святкує свій другий день народження. Робота поліцейських важка, відповідальна та часом небезпечна На цьому під час свого виступу наголосив начальник ГУ НП у Черкаській області Валерій Лютий.

– Я щиро вас усіх вітаю із цим святом. Шкода, що за два роки ми уже маємо втрати у нашій структурі. Тому я бажаю вам міцного здоров`я, щоб ви всі здорові та неушкодженні приходили додому, де вас чекають рідні, – звернувся до правоохоронців Валерій Лютий.

DSC06286

Висловили слова привітання черкаським поліцейським і представники обласної та міської влади. Зокрема, за невтомну щоденну працю подякував правоохоронцям і заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Овчаренко.

– За два роки ви довели, що сучасна система діє. Щоденний обов’язок поліцейських – стояти на сторожі законності та правопорядку, і ви як ніхто знаєте, яка це нелегка та часом небезпечна робота. За відданість своїй роботі вам окрема дяка, – зазначив Сергій Миколайович.

Наприкінці офіційної частини за особливі заслуги працівників ГУ НП у Черкаській області нагородили подяками.

DSC06295

DSC06291

DSC06282

DSC06287