Черкаська обласна лікарня отримала відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Черкаська обласна лікарня отримала відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»
в Новини

Черкаська обласна лікарня вже декілька років бере участь у програмі «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», яка проводиться Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Напередодні заклад успішно пройшов планову перевірку з дотримання умов цієї програми. Про це повідомили на сайті медзакладу.

«Іспит чистоти та безпеки» склали  наш Черкаський обласний перинатальний центр, відділення торакальної хірургії та хірургічне відділення.

Фахівець з інфекційного контролю асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча зауважила, що під час перевірки не виявили порушень санітарно-гігієнічного режиму. Медики жорстко дотримуються своїх обов’язків, у відділеннях правильно налагоджені системи гігієни рук, знезараження ВМП та утилізації медичних відходів.

“Дякуємо Асоціації “Служба організації інфекційного контролю” за високу оцінку, довіру та співпрацю. Для нашого персоналу дотримання стандартів та вимог інфекційного контролю є основою забезпечення безпеки пацієнта, медичних працівників та лікарні загалом”, – пишуть на сайті медичного закладу.