Черкаська область поступово озеленюється

в Новини

Сьогодні, 16 квітня в Умані на території кладовища «Міщанка» в межах акції «Посади дерево» було висаджено 2 тисячі молодих дубів, інформує виконком Уманської міської ради.

У заході взяли участь керівництво міста, представники громадських організацій, студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва. Саджанці червонолистого дуба для озеленення кладовища були безкоштовно надані підприємством «Уманське лісове господарство». 

Безимени-2Молоді дуби, висаджені на місці вирізаних чагарників, з часом сформують санітарну зону навколо кладовища, що є одним із завдань благоустрою міських цвинтарів.

– Щиро дякую молоді і усім, хто взяв участь в акції, керівництву Уманського лісгоспу за надані саджанці. Така зелена зона повинна існувати за всіма санітарними нормами. Тепер важливо підтримувати тут, як і в усьому місті, чистоту і порядок. А це обов’язок не лише влади, а й кожного уманчанина. Адже мешканці Умані заслуговують на чисте довкілля,- наголосив виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій.