Черкаська область спрямувала до Державного бюджету України перший мільярд гривень податків

в Новини

Із початку року станом на 21 квітня до загального фонду Державного бюджету зібрано 1000,3 млн грн. податків. Цього року збір доходів держбюджету сягнув мільярдної планки на місяць раніше, ніж у 2014 році. Про це повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

За його словами, зокрема, надійшло 465,6 млн грн. акцизного податку, 150,4 млн грн. податку на прибуток підприємств, 107,4 млн грн. податку на доходи фізичних осіб, 193,2 млн грн. податку на додану вартість товарів вітчизняного виробництва, 46 млн грн. військового збору.

– Загалом за чотири місяці очікуємо зібрати до Держбюджету не менше 1 125 млн грн. У порівнянні до факту січня-квітня минулого року темп росту збору доходів у головну скарбницю України буде забезпечено на рівні 124 %, додаткові надходження – 217 млн грн., – зазначив керівник фіскальної служби області.

Володимир Коломієць також повідомив, що місцеві бюджети отримають за чотири місяці понад 719 млн грн. А це на 144 млн грн. більше, ніж торік за січень-квітень.

Загалом від області до бюджетів усіх рівнів за чотири місяці надійде 1,8 млрд гривень податків і зборів.

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області