Черкаська ОДА долучиась до всеукраїнської акції “Ранець доброти”

Черкаська ОДА долучиась до всеукраїнської акції “Ранець доброти”
в Новини

Ініціативу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета підтримують на Черкащині. Тут долучаються до започаткованої ним усеукраїнської акції «Ранець доброти», інформує прес-служба Черкаської ОДА. 

На святі Першого дзвоника у школі № 3, що в Городищі, «ранці доброти» передав двом першокласникам голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та керівник департаменту освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський. Це – діти з багатодітних сімей. А один зі школярів ще й із родини переселенців зі Сходу.

– Патріарх Філарет звернувся до українців із закликом допомогти дітям, які постраждали через події на Сході, втратили батьків, а також усім, хто цього потребує, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Це – дуже добра акція. Ми завжди намагаємося підтримувати такі родини, однак додаткова увага теж не завадить. У «ранцях доброти» – необхідне для школярів приладдя.

Нагадаємо, всеукраїнська акція «Ранець доброти» стартувала кілька тижнів тому. Черкащина до неї доєдналася з благословення митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана.

6