Черкаська організація зініціювала всеукраїнську акцію для допомоги воїнам на Сході (ФОТО)

Черкаська організація зініціювала всеукраїнську акцію для допомоги воїнам на Сході (ФОТО)
в Новини

Черкаська громадська організація “Поклик Яру” стала ініціаторам Всеукраїнської акції «Щедруй для захисників». Активісти і небайдужі громадяни долучилися до «щедрувальної акції» на підтримку Збройних Сил України.

До дійства долучилися люди з різних куточків України: Київ, Черкаси, Чигирин, Біла Церква, Володимир (Волинська область), Рівненська область, Холодний Яр (Черкаська область), Березняки (Черкаська область), Дрогобич (Львівська область), смт Солоне (Дніпропетровська область), село Ворзель (Київська область).

Координатор заходу Нікіта Чевіров розповів, що таку благодійну акцію проводять уперше.

“Ми хочемо допомогти нашим воїнам, які нині захищають Україну від зовнішнього ворога і матеріально, і духовно. У день, коли більше ста тисяч російських військ стоять на наших кордонах, воїни Збройних Сил України дають усім українцям можливість святкувати зимові свята в родинному колі та домашньому затишку”, – зазначив Нікіта Чевіров.

Усі зароблені кошти спрямують на придбання квадракоптера для 8-го полку спецназу ЗСУ. Квадрокоптер коштує 60 тисяч гривень. До благодійної справи може долучитися кожен охочий за реквізитами: 5167985561324104 (Олексій Шикхарулідзе).

Учасник дійства Роман Надточій розповів, що кожному учаснику ролі підбирали індивідуально. Сам Роман сьогодні грає роль чорта, адже називає себе найбільш досвідченим у справі збору коштів.

“Мені за честь брати участь у відродженні традицій, популяризації українських цінностей. У Черкасах наш гурт налічує близько десяти осіб, але по Україні зараз дуже багато людей щедрують із нами в один час. Ми маємо надію, що зможемо виконати нашу місію і за нащедровані кошти придбають необхідну техніку”, – розповів Роман Надточій.