Черкаська прокуратура скерувала до суду справу жительки Луганщини, яка воювала на боці бойовиків

Черкаська прокуратура скерувала до суду справу жительки Луганщини, яка воювала на боці бойовиків
в Новини

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури за результатами спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянки України за фактом участі в діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка».

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, жителька Луганської області, перебуваючи на посаді майстра-номера розрахунку так званого 2-го розрахункового мінометного загону 16 БТрО 4 ОМСБр 2 АК НМ Луганської народної республіки брала безпосередню участь із застосуванням вогнепальної зброї різного калібру і різного призначення, спрямовану на фізичне знищення живої сили і броньованої техніки правоохоронних органів та ЗСУ.

У подальшому жінка проходила військову службу на посаді бухгалтера у зазначеному підрозділі, де займалася веденням бухгалтерського обліку, фінансової звітності; перевіркою документів для видачі товарно-матеріальних цінностей і коштів, зокрема, забезпечувала виплату коштів «бойовикам».

У зв’язку із переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України вказану особу оголошено в розшук та стосовно неї судом надано дозвіл на затримання.

Досудове розслідування здійснювали працівники Управління СБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 1 статті 258-3 КК України передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.