Черкаська родина взяла на виховання хлопчика, батького якого зник на війні

Черкаська родина взяла на виховання хлопчика, батького якого зник на війні
в Новини

У Черкаському районі створено нову прийомну родину. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Черкаської райдержадміністрації. Про це повідомила голова Черкаської районної державної адміністрації.

Подружжя, яке виявило бажання створити на базі їх родини, прийомну сім’ю, виховують двох спільних дітей, працевлаштовані, до кримінальної відповідальності не притягувались. Мають власне житло, санітарно-гігієнічні умови помешкання відповідають вимогам. Кімнати облаштовані для повноцінного проживання, відпочинку, навчання та всебічного розвитку дітей.

Підставою для влаштування дитини в сім’ю було повідомлення про те, що батько неповнолітнього зник безвісти, перебуваючи на службі у ЗСУ, у результаті бойового зіткнення з противником. Мати дитини перебувала у місцях позбавлення волі. Наразі місце перебування матері невідоме.

Родина, яка виявила бажання взяти на виховання неповнолітнього хлопчика, знайома з ним тривалий час, знають його життєву ситуацію, розуміють потреби. Цей намір підтримують і власні діти прийомних батьків. Сам же хлопчик також виявив бажання проживати в прийомній родині, про що написав відповідну заяву.