Черкаська студентка поїхала до Іспанії на навчання за програмою Еразмус +

Черкаська студентка поїхала до Іспанії на навчання за програмою Еразмус +
в Новини

Третьокурсниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Валентина Сенатор почала навчання за програмою Еразмус + у Вальядолідському університеті, Іспанія. 

Студентка навчально-наукового інституту іноземних мов Валентина Сенатор виграла грант на навчання протягом семестру (5 місяців) у межах проєкту з міжнародної кредитної мобільності Erasmus + KA 107 з університетом Вальядоліда, який розпочався у 2019 році. Навчання повністю фінансується програмою Еразмус+.

– Дуже рада, що у студентів та викладачів ННІ іноземних мов з’явилася можливість пройти стажування та навчання в одному з кращих закладів вищої освіти Іспанії — університеті Вальядоліда, — зазначає координаторка та ініціаторка проєкту, доцентка Наталія Сливка. — Це один із найстаріших ЗВО Іспанії, лідер з міжнародної мобільності та наукових досліджень. Вальядолідський університет розташований у мальовничому містечку Вальядолід, яке раніше було столицею Іспанії. Це осередок культурної спадщини Іспанії. Навчання у такому місті — просто задоволення, тому не дивно, що наші студенти зацікавилися такою можливістю. Семеро найкращих студентів взяли участь у конкурсі, який розпочався ще весною 2020 року. За результатами конкурсу перемогу отримала Валя Сенатор, чия кандидатура найбільше підійшла іспанському університету. У 2020 році ми виграли ще один проєкт з університетом Вальядоліда. Він буде тривати до 2023 року — тож маємо два діючих проєкти на сьогодні і ще більше можливостей для наших студентів та викладачів.

Про це інформує пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького