Черкаська ТЕЦ просить вчасно сплачувати рахунки за спожиті гарячу воду й тепло

Черкаська ТЕЦ просить вчасно сплачувати рахунки за спожиті гарячу воду й тепло
в Новини

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» висловлює вдячність своїм абонентам за вчасно сплачені рахунки за спожите тепло та гарячу воду.

Завдяки своєчасній оплаті за спожиті послуги Черкаська ТЕЦ:

– закуповує паливо для безперебійної роботи станції, щоб надавати якісні послуги своїм споживачам;

– купує необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт на теплових мережах;

– забезпечує необхідними запчастинами та пальним спецтехніку;

– в умовах карантину зебезпечує засобами індивідуального захисту тих, хто своєю працею створює комфортні умови у будинках містян.

Завдяки своєчасно оплаченим послугам, підприємство має змогу вчасно розрахуватися з працівниками, які в умовах карантину продовжують виконувати свою роботу 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Задля недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» закликає споживачів дотримуватися встановленого карантину та радить здійснювати оплату за отримані комунальні послуги онлайн.

Підприємством наразі створено всі умови, аби споживачі в період дії карантину, мали можливість розраховуватися за отримані послуги не виходячи з дому.

Можна скористатися можливістю провести оплату за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води дистанційно за допомогою онлайн-сервісів на офіційному сайті ПРАТ «Черкаське хімволокно» у розділі «Для населення»/ «Оплата послуг» за посиланням: https://khimvolokno.com.ua/dlya-naselennya/billing

Оберіть найзручніший для вас спосіб оплати:

● Приват24;

● Portmone.com;

● EasyPay;

● Payhub;

● My Alfa-Bank.

Не забувайте також допомагати своїм близьким, допоможіть здійснити онлайн розрахунки своїм рідним, які не мають можливості скористатися онлайн-сервісами.

Разом з тим, на сайті ви можете скористатись онлайн-сервісом «Особистий кабінет» за посиланням:

https://cabinet.khimvolokno.com.ua/wb4tecls/login/auth.

Завдяки цьому сервісу ви зможете передавати показники лічильників, перевіряти нарахування пільг чи субсидій, контролювати розрахунки за спожите тепло та гарячу воду, не виходячи зі своєї домівки.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»