Поширити

Черкаська ТЕЦ тимчасово припиняє роботу

Черкаська ТЕЦ тимчасово припиняє роботу

Після завершення опалювального сезону 2022-2023 Черкаська ТЕЦ тимчасово припиняє генерацію теплової та електричної енергії.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

“Така зупинка діяльності теплоелектроцентралі зумовлена необхідністю проведення ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні підприємства, які можливо виконати лише за умови повного відключення енергоустаткування”, – зазначають в підприємстві.

Так, під час зупинки ТЕЦ планують провести відновлювальні роботи системи гідрозоловидалення, головного паропроводу та ліній паливоподачі.

У цей час нарахування за послугу з гарячого водопостачання не здійснюватиметься. Однак передати показники лічильників гарячої води з 10 до 30 квітня необхідно.

Черкаська ТЕЦ перестане працювати з 9 квітня, а відновить свою роботу орієнтовно 1 травня.

Реклама