Черкаська ТЕЦ спростувала інформацію, поширену КП «Черкаситеплокомуненерго» серед жителів ПЗР

Черкаська ТЕЦ спростувала інформацію, поширену КП «Черкаситеплокомуненерго» серед жителів ПЗР
в Новини

Інформація, поширена профспілковим комітетом КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», щодо ініціювання ПРАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» «рейдерського» захоплення КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» є завідома неправдивою та необґрунтованою.

Підставою для поширення КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» зазначеної інформації стало рішення співвласників 39 багатоквартирних будинків Південно-Західного району Черкас про зміну теплопостачальної організації, прийняте на загальних зборах співвласників будинків.

Слід зазначити, що Порядок визначення виконавця житлово-комунальних послуг, затверджений наказом Держжитлокомунгоспу України від 25.04.2005р. №60, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.05.2005р. за №541/10821, передбачає, що виконавцем послуг із постачання теплової енергії (централізованого опалення) та постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація), при цьому Виконавець житлово-комунальних послуг визначається органами місцевого самоврядування, крім випадків коли власник (власники) житлових будинків бажає (бажають) визначити виконавця житлово-комунальних послуг самостійно.

Відповідно, прийняте рішення співвласників 39 багатоквартирних будинків Південно-західного району міста про зміну теплопостачальної організації, а саме відмову від подальшого отримання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води від КП «Черкаситеплокомуненерго» та намір отримувати послуги від ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» ВП «ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ» є законним волевиявленням громади міста, яке не суперечить вимогам чинного законодавства України та забезпечить можливість економії середньостатичною сім’єю із 3-х осіб близько 3 000 грн на оплату комунальних послуг щорічно, за рахунок значної різниці в тарифах на відповідні послуги, які встановлені для виконавців послуг ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» та КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» (1209,40 грн/Гкал проти 1606,05 грн/Гкал; різниця 396,65 грн/Гкал або 32,8%).

Зазначимо, ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» ВП «ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ» у повному обсязі проведено гідравлічні випробування, завершено поточний ремонт та підготовку теплових мереж до опалювального періоду 2020-2021 років для надійного та якісного теплопостачання споживачів.

Протягом 2010-2019 років теплопостачання споживачів Південно-Західного району забезпечувалось КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» за рахунок використання теплової енергії, яка вироблялась Черкаською ТЕЦ та постачалася для КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» відповідно до умов договору купівлі – продажу, укладеного з ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО». При цьому, за рахунок купівлі дешевої теплової енергії від ТЕЦ знижувався кінцевий тариф для всіх споживачів КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Прийняття керівництвом КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» рішення про відмову від закупівлі дешевої теплової енергії від вугільної ТЕЦ та подальшого виробництва теплової енергії на власних газових котельнях, призвело до значного підвищення тарифів для споживачів КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

Про це інформує Черкаська ТЕЦ, ПРАТ “Черкаське Хімволокно”