Черкаська ЗОШ № 6 шукає керівника

в Новини, Суспільство

Оголошено початок конкурсу на заміщення вакантної посади керівника черкаської загальноосвітньої школи № 6, яка розташовується за адресою Гоголя, 123. 

– Директором школи може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє українською мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше 3 років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, – озвучила кваліфікаційні вимоги до претендента директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова.

Марина Леонідівна зізналася, що останні два пункти викликали вагання при включенні їх до списку вимог, адже вони є достатньо суб’єктивними. Але вони були рекомендовані у постанові Кабміну, тому їх внесли як обов’язкові.

Заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин нагадав, як раніше приймали на посаду керівників навчальних закладів:

– Приймальної комісії не було, просто підписували контракт за клопотанням директора департаменту, міський голова погоджував і все. А зараз буде конкурсна комісія, до якої входитимуть фахівці із департаменту освіти, зі сторони залучення, громадськість, члени батьківської ради та голова ради закладу.

Крім того, буде запрошено науковців із університету, які займаються менеджментом освіти.

У попередньої керівниці школи № 6 закінчився термін дії контракту.

– Конкурс це не обов’язкова вимога. Перепризначити директора набагато легше, ніж обирати його через комісію, але це принципова позиція, – наголошує Марина Бакланова, – Ми хочемо зробити процедуру призначення більш прозорою та відкритою для громади.

На сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР розміщений повний зміст оголошення про пошук керівника школи № 6.