Черкаське відділення НОК відзначили під час Генеральної асамблеї

в Новини

У Києві під головуванням президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки відбулося засідання ХХХІV Генеральної асамблеї НОК. Привітати учасників заходу завітали голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту Андрій Кожем’якін, заступник Міністра культури, молоді та спорту України Володимир Шумілін.

Представники Черкащини також стали учасниками Генеральної асамблеї. Андрій Більда взяв участь як президент Федерації триатлону України. Відділення НОК в Черкаській області представляв Заслужений працівник фізичної культури і спорту Микола Холоденко.

Президент НОК Сергій Бубка відзначив п’ять обласних відділень подяками. Черкаське відділення – одне з них. Подяку за внесок у розвиток олімпійського руху вручили голові відділення Андрію Більді.

Генеральна асамблея також розглянула питання про ротацію членів НОК України, ухвалила Етичний кодекс олімпійського руху України – документ, що містить фундаментальні принципи, норми, положення та санкції щодо поведінки суб’єктів олімпійського руху та їх представників. Учасники засідання обговорили та ухвалили зміни та доповнення до Статуту НОК України.

Про це інформує Відділення НОК в Черкаській області

 

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)