Черкаські автобуси стали лідерами ринку

Черкаські автобуси стали лідерами ринку
в Новини

Черкаські автобуси стали лідерами українського ринку. За даними Авто-Консалтингу, лідером ринку стали автобуси Ataman, що випускаються ПАТ Черкаський автобус – їх продано 27 одиниць проти 10 одиниць в липні минулого року (в червні поточного продано один автобус), інформує live.ck.ua.

На маршрути м. Києва нещодавно вийшли нові автобуси Ataman A092h6. Це найновіша модель заводу “Черкаський автобус”, виробництво якої стартувало в 2016 році. Новинка вигідно відрізняється від попередників і дизайном, і зручними низькопідлоговими майданчиками для входу-виходу з подвійними автоматичними дверима. Автобус розрахований і на перевезення пасажирів в інвалідних колясках. Його вже мали змогу оцінити і мами з дітьми.

1456753598j6T7_h

14567535102IvN_h

Довідково: Ataman A092H6 повністю відповідає екологічним нормам Євро-5 і 107-м правилом ЄЕК ООН. Автобус оснащений електронним табло для вказівки маршруту. Натомість водії по-старому встановили і паперову табличку маршруту спереду і збоку. У салоні – світлодіодні ліхтарі і окремий кондиціонер.

Ataman А092Н6, як і колишні моделі, залишається міським 8-метровим і орієнтованим на комерційне використання перевізниками на маршрутах. Він тепер має дві двостулкові автоматичні двері шириною по 1225 мм. Ззаду – абсолютно низький рівень підлоги і рівна накопичувальний майданчик, яка додатково оснащена ще і аппарелью для інвалідних колясок.

Міський Ataman А092Н6 в комплектації з 2-ма кондиціонерами має вартість $ 65000.