Черкаські АЗС тепер з “обґрунтованими” цінами?

в Новини

Черкаське обласне територіальне відділення надало рекомендації ТОВ «Фортеця», ВП «Дніпро-Агро», ФОП Плодистий, ФОП Гуртовенко, ПП Швець, ПП «Ісма», ПП «Везувій», ФОП Плахотнюк, ФОП Каплюченко, ТОВ «Добробут» привести ціни на світлі нафтопродукти та скраплений газ як моторного пального до обґрунтованого рівня, інформують у прес-службі АМКУ області.

Крім того, ці суб’єкти господарювання в подальшій господарській діяльності, відповідно до рекомендацій, мають дотримуватися вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

За результатами проведеного моніторингу цін на світлі нафтопродукти та скраплений газ як моторного пального встановлено підвищення роздрібних цін на вищезазначених ринках у м. Черкаси. Зазначене підвищення на вказані нафтопродукти не завжди мало об’єктивний характер.

Така ринкова поведінка суб’єктів господарювання на ринку товару призвела до ущемлення інтересів споживачів, оскільки вони втрачають можливість придбання товару за реальними цінами та може містити ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на зазначених ринках

Наразі ціни знижено від 11% до 26% та приведено до обґрунтованого рівня.