Черкаські бійці у АТО зустрічатимуть Великдень із черкаськими пасками та крашанками

в Новини

300 пасок та крашанок, нова сітка, партія туб із вітамінною сумішшю – такий подарунок до Великодня зробив нашим воїнам у АТО мікрорайон «Дніпровський».  Без-имени-12

– Це буде уже сімнадцята сітка, зроблена мешканцями нашого мікрорайону і відправлена у АТО, – констатує депутат Черкаської міської ради від мікрорайону «Дніпровський» Олег Кашко. – Завдяки невтомним рукам мешканців мікрорайону, наші хлопці у АТО отримали 200 банок сала із часником, більше 300 пар шкарпеток та стільки ж – білизни, до 1500 туб із перетертим салом та  часником, із вітамінною сумішшю (варення  з лимоном, медом та горіхами), вітамінною сумішшю до чаю (імбир або інжир з  медом та лимоном). Це – не рахуючи готової домашньої продукції, яку зносять у КСН люди.

– Сьогодні ми тимчасово призупиняємо виробництво сумішей у тубах, бо вони закінчилися у постачальника, – із жалем говорить голова КСН «Дніпровський» Любов Здоровенко. – Шкода, бо їх дуже хвалили наші хлопці у АТО і передавали прохання надсилати ще – і сало, і солодощі. Також, шукаємо можливість не припиняти виробництво білизни, так само вкрай необхідної у тих нелегких умовах. Сьогодні навіть найменша допомога нашим хлопцям не лише полегшує їм життя, але й вселяє віру у нашу любов і підтримку, додає їм сил і наснаги обороняти нас і країну.

Без-имени-1Без-имени-1кБез-имени-н1Черкаський прес-клуб