Черкаські депутати просять нагородити відзнакою «Місто-рятівник» польське та латвійське міста 

Черкаські депутати просять нагородити відзнакою «Місто-рятівник» польське та латвійське міста 
в Новини

Сьогодні депутати ЧМР під час сесії прголосували за звернення до президента України щодо нагородження міста Бидгощ (Республіка Польща) та міста Валмієра (Латвійська Республіка) почесною відзнакою “Місто-рятівник”. Про це повідомила журналістка «Вичерпно» із сесійної зали.

Звернення ініціюють із метою відзначення виявлених жителями міста іноземних держав гуманізму, милосердя, солідарності з українським народом у відстоюванні ідеалів свободи, миру та демократії, а також підтримки нашої держави у захисті її незалежності та суверенітету під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України.

Першу допомогу для Черкаської громади надали польське місто Бидгощ та латвійське місто Валмієра, які прийняли велику кількість громадян України з нашого міста та інших громад нашої країни, забезпечили їх усім необхідним.

Від громад Бидгоща та Валмієри до Черкас неодноразово надходила гуманітарна допомога. Серед іншого, доставляли продукти харчування, засоби гігієни, одяг, ліки, медичні та санітарно-гігієнічні засоби. Разом із цим, від польських партнерів Черкаси отримали необхідне обладнання для наших захисників.

За рахунок фінансової допомоги, наданої громадою міста Бидгощ, було придбано медичне обладнання, що дозволило суттєво підвищити рівень медичних послуг та забезпечити найбільш оптимальні та безпечні умови роботи.

Крім того, неурядова організація Асоціація друзів Бидгоща провела публічний збір коштів для своїх міст-партнерів в Україні.  За ці кошти планується закупити обладнання для технічного підсилення одного з комунальних підприємств критичної інфраструктури.

Враховуючи складну ситуацію в енергетичній галузі України, місто-побратим Валмієра (Латвійська Республіка) надіслало Черкасам дизельний генератор потужністю 40 кіловат. Його встановили в одній із найбільших черкаських шкіл для потреб цього навчального закладу та пункту незламності, розташованого там.

Читайте також: