Черкаські енергетики проводять реконструкцію повітряних ліній (ВІДЕО)

Черкаські енергетики проводять реконструкцію повітряних ліній (ВІДЕО)
в Новини

Для якісного та безаварійного розподілу електричної енергії спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» продовжують виконання планових робіт. Нині на одній з трансформаторних підстанцій Черкас енергетики реконструюють повітряну лінію.

Про це повідомили в підприємстві.

Приєднання до електроустановки здійснює бригада повітряних ліній Черкаської міської філії.

– Зараз ми перебуваємо на одній з трансформаторних підстанцій, виконуємо стандартне приєднання з установкою нової опори, монтуємо новий вихід, буде два кабелі та дві лінії для споживача. У бригаді задіяні три електромонтери, водій та майстер повітряних ліній, а також техніка: вишка АТ 1822, бурильно-кранова установка,- зазначив майстер дільниці повітряних ліній електропередач Черкаської міської філії Юрій Рябин.

Електромонтер дільниці повітряних ліній електропередач Черкаської міської філії Юрій Каліберденко уточнює, що опора була ще дерев’яна, тож її замінили на нову залізобетонну.

– Після заміни опори виводитимемо з підстанції два кабелі, які будуть живити споживача. Ми розібрали лінію, поставили опору, облаштували крючки на самоутримний ізольований провод і далі будемо піднімати кабелі і вести на опору провід до споживача,-прокоментував Юрій Каліберденко.

За словами головного інженера Черкаської міської філії Віктора Антонюка, окрім бригади повітряних ліній працює і бригада кабельних ліній. Вони виконують цілий комплекс робіт для збільшення потужності за заявкою юридичного споживача.

– Приєднання до електроустановки відбувається шляхом виконання цілого комплексу робіт. Так, спеціалісти бригади здійснюють заміну опори, проводів повітряної лінії на ізольовану лінію, прокладають дві кабельні лінії від трансформаторної підстанції до опори. Безпосередньо у трансформаторній підстанції, яка живить споживачів, замінено обладнання на більш потужне. Всі ці заходи дадуть змогу поліпшити електропостачання споживачів, які заживлені від цієї повітряної лінії,- розповів Віктор Антонюк.

У Черкасах енергетики проводять реконструкцію повітряної лінії