Черкаські енергетики виконали рекордну розчистку трас повітряних ліній (ФОТО, ВІДЕО)

Фото: "Черкасиобленерго"

Фото: “Черкасиобленерго”

в Новини

Працівники “Черкасиобленерго” минулого року виконали план розчистки трас повітряних ліній електропередачі.

Про це повідомили в пресслужбі ПАТ “Черкасиобленерго”.

– При запланованому обсязі розчистки 120 км повітряних ліній було виконано 200 км. Це вдалося виконати за допомогою механізованої розчистки, зокрема за допомогою мульчера та бульдозера, – розповів заступник технічного директора з високовольтних мереж Валентин Бурла.

В обленерго зазначають, що мульчер був придбаний згідно з інвестиційною програмою для виконання робіт в охоронній зоні ПЛ 35-154 кВ.

– Він допомагає бригадам високовольтних ліній виконувати якісну розчистку від порослі в охоронних зонах повітряних ліній, бо ця техніка не залишає після себе спиляних дерев та кущів. Це не лише дає змогу працівникам якісно та швидко виконати заплановану роботу, а й забезпечує утилізацію порубочних залишків,- сказав майстер служби повітряних ліній Микола Михайленко.

Роботи з розчистки трас повітряних ліній від порослі працівники служби високовольтних ліній виконують постійно протягом року згідно з графіком, який враховує особливості місцевості, по якій проходить та чи та повітряна лінія.

– Наше завдання не допустити наближення зелених насаджень внаслідок росту до дротів повітряних ліній,- додав Микола Михайленко.

Як розповів технічний директор Черкасиобленерго Володимир Заврін, роботи з розчистки трас повітряних ліній продовжаться згідно за планом.

СПЕЦІАЛІСТИ ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» ЗА МИНУЛИЙ РІК ВИКОНАЛИ РЕКОРДНУ РОЗЧИСТКУ ТРАС ПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ