Черкаські каратисти стали призерами чемпіонату світу

в Новини

Чемпіонат світу з традиційного карате та Кубок світу «World Children’s Cup 2022» з традиційного карате серед дітей відбувся з 9 по 11 грудня в польському місті Люблін. За нагороди змагалися 1500 учасників із 28 країн.

Про це повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

До складу збірної України, увійшли 5 спортсменів з Черкаської області. Серед них – тренер Олександр Решетняк, Даніл Ківа, Ярослав Сапегін, Роман Криськота Олександр Чернявський.

Черкаські спортсмени принесли в скарбничку збірної України 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Олександр Решетняк виборов ІІ місце командне куміте та ІІІ місце індивідуального куміте.

Олександр Чернявський – І місце індивідуальне куміте та ІІІ місце ФУКУ ГО.

Команда у складі Олександр Чернявський, Даніл Ківа та Ярослав Сапегін вибороли І місце синхронне ката.

На дитячому Кубку світу «World Children’s Cup 2022» з традиційного карате черкаський клуб «Окінава» та Україну представляли 10 спортсменів. Це – Ростислав Решетняк, Роман Бурих, Олександр Сергієв, Марія Онищук, Таїсія Маломуж, Софія Зубань, Дар’я Манушкіна, Катерина Кравченко, Софія Лямін, Мирослава Решетняк.

Спортсмени школи традиційного карате «Окінава» у складі збірної команди Черкаської області здобули 5 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Ростислав Решетняк виборов І місце індивідуальне куміте, І місце ЕН-БУ та ІІІ місце синхронне ката.

Роман Бурих – І місце індивідуальне куміте, І місце ЕН-БУ, ІІІ місце індивідуальне ката та ІІІ місце синхронне ката.

Олександр Сергієв – ІІІ місце синхронне ката.

Таїсія Маломуж – І місце індивідуальне куміте.

Софія Зубань – ІІ місце індивідуальне ката та ІІІ місце індивідуальне куміте.

Дар’я Манушкіна – ІІ місце індивідуальне куміте.

Софія Лямін – ІІІ місце індивідуальне куміте.

Мирослав Решетняк – І місце індивідуальне ката та ІІІ місце індивідуальне куміте.