Черкаські кладовища планують закрити на три дні

Черкаські кладовища планують закрити на три дні
в Новини

Комісія із питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила рекомендувати Черкаському виконавчому комітету на поминальні дні закрити вхід на всі кладовища міста. Ідеться про наступну неділю, понеділок та вівторок. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Крім того, комісія рекомендуватиме виконкому ухвалити рішення про перекриття руху до цвинтарів працівниками патрульної поліції міста 26 квітня.

– Це рішення комісія ухвалила з міркувань уникнення скупчення великої кількості людей на цвинтарях у поминальну неділю. На два наступні дні, на нашу думку, також може припасти великий потік як жителів міста, так і сусідніх сіл. Тому якщо виконавчий комітет ухвалить відповідне рішення, цього року, на жаль, пом’янути рідних і відвідати їхні могили можна буде лише в індивідуальному порядку та обмеженими по кількості групами осіб. Подібне рішення сьогодні прийнята і обласна комісія з питань ТБНС, – прокоментував рішення комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.