Черкаські комунальники та працівники управління інспектування борються із ожеледицею

Черкаські комунальники та працівники управління інспектування борються із ожеледицею
в Новини

Погодні умови, що панують у Черкасах протягом кількох діб, призвели до такого небезпечного явища, як ожеледиця. Заради безпеки містян на вулицях міста посилено працюють комунальники та працівники управління інспектування. Про це повідомили на сайті ЧМР.

Робітники КП “ЧЕЛУАШ” посипають небезпечні ділянки вулиць сіллю. Протиожеледною сумішшю комунальники посипають сходи, пішохідні зони та переходи і тротуари. Особливу увагу спеціалісти управління звертають на стан зупинок громадського транспорту, закладів освіти, соціальної, медичної та комерційної інфраструктури.

Відповідно до правил благоустрою, біля кожного домоволодіння тротуарну доріжку від снігу повинні розчищати власники або користувачі будівель. За порушення та невиконання вимог Правил благоустрою міста Черкаси передбачено відповідальність за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн, на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

“Від початку зими за результатами проведених перевірок балансоутримувачам територій, власниками тимчасових споруд, об’єктів комерційного призначення та соціальної інфраструктури надано 250 приписів щодо проведення забезпечення належного утримання територій у зимовий період”, – повідомили в міськраді.