Черкаські лікарні підсилили функціональними ліжками (ВІДЕО, ФОТО)

Черкаські лікарні підсилили функціональними ліжками (ВІДЕО, ФОТО)
в Новини, Суспільство

Нові функціональні електичні лікарняні ліжка, яких донині не було на Черкащині, тепер є в чотирьох медичних закладах регіону.

Завдяки благодійному фонду “Нова Україна”, який закупив ці ліжка, їх привезли в місто в кількості 54 одиниці. Це, за словами волонтерів, має допомогти медикам швидше “ставити на ноги” наших військових та покращити умови перебування в медичних закладах пацієнтам.

Доставкою ліжок опікувалися Nobilis Investment, а з транспортом і логістикою допомогли в міністерстві інфраструктури, в особі Мустафи Найема. Також долучилися в Асоціації міжнародних перевізників України, а саме – Володимир Міхалевич.

– Ці ліжка допоможуть пораненим бійцям швидше одужати й далі захищати нашу країну. Наразі приїхало 54 ліжка, але ми плануємо й надалі допомагати лікарням, – запевнив директор сервісу Nobilis Investment Олег Черкашенко.

Серед черкаських організаторів цієї благодійної ініціативи – підприємець та меценат Араік Мкртчян, волонтери – Світлана Костенко та Сергій Пушанко. Вони допомогли із запитами та організацією доставки.

– Нарешті ми отримали ці довгоочікувані ліжка. Наразі дуже важливо інвестувати в розвиток лікарень та оновлювати їхню базу. Тому п’ять таких ліжок відправлять в районну лікарню, 15 – в обласну лікарню, ще 14 – у Першу міську лікарню та 20 – у Третю міську лікарню. Дякую всім, хто долучився. Це – важка робота, – коментує меценат Араік Мкртчян.

Директор КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Олександр Федорук розповів, що у воєнні часи стрімко зростає підтримка медиків від усього суспільства. Завдяки волонтерам і благодійникам працівники лікарень відчувають суттєву допомогу.

– У нас лікуються “тяжкі” пацієнти з серйозними травмами різного характеру. Якраз для таких випадків і призначені функціональні ліжка, які ми сьогодні отримали. Вони підійдуть для пацієнтів із тяжкою хірургічною паталогією та пацієнтів, які знаходяться в інтенсивній терапії. У цей час – це значна допомога нашій лікарні, – говорить Федорук.

Окрім організації надання гуманітарної допомоги, фонд “Нова Україна” проводить навчання медичного персоналу, а це, за словами самих медиків, поліпшує якість обслуговування пацієнтів.

– Завдяки благодійному фонду “Нова Україна”, ми змогли доставити такі ліжка по всій Україні. Оскільки ми самі черкасці, хочемо, щоб у наших лікарнях оснащення було не гірше, ніж у столиці. Тому за нашої ініціативи ці ліжка сьогодні тут, – каже волонтер Світлана Костенко.