Черкаські медики, які лікують хворих на COVID-19, почали працювати вахтовим методом

Черкаські медики, які лікують хворих на COVID-19, почали працювати вахтовим методом
в Новини

1 квітня лікарі Черкаської інфекційної лікарні почали працювати за вже так званим «вахтовим методом». Про це повідомляє у соцмережі “Фейсбук” очільниця Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Читайте також: Черкаські медики, які лікуватимуть хворих на COVID-19, працюватимуть за новим алгоритмом

Суть вахтового методу полягає в тому, що групи лікарів працюють добу в режимі 4 години праці/4 години відпочинку. Після цього вони мають вихідний.

Проживання та гаряче харчування під час зміни та відпочинку їм забезпечує влада. Після закінчення своєї зміни медичні працівники відправляються до санаторію “Мрія”, перебування в якому їм також забезпечує влада. Там медики відпочивають добу.

У такий спосіб медичні працівники не лише можуть вберегти свої сім’ї, а й уникнути перевтоми, що може призвести до послаблення імунітету та збільшити ризик захворювання.

Також, як зазначила Лариса Кошова, днями область отримала чергове поповнення засобами індивідуального захисту для медпрацівників. Йдеться про чотири тисячі респіраторів, чотири тисячі медичних масок та понад тисячі захисних костюмів та окулярів.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 3 квітня на Черкащині підтверджено 55 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Загалом в Україні зафіксовано 942 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.