Черкаські медики передали військовим ще одне авто

Черкаські медики передали військовим ще одне авто
в Новини

На допомогу військовим ЗСУ від медиків екстренки Черкащини прямує ще одне авто. Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Працівники КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» придбали автомобіль Mercedes Sprinter для потреб ще одного з підрозділів Збройних сил України. Автомобіль швидкої допомоги, призначений для евакуації та адаптований під військові потреби і вже завтра він поїде на передову. Це вже другий із трьох автомобілів, які закуплені на підтримку ЗСУ за кошти, зібрані колективом екстренки Черкащини.

Після проведення технічного обслуговування та фарбування, автомобіль медики передали гурту Антитіла.

«Щиро хочу подякувати усім працівникам екстренки Черкащини, які збирали кошти на цей автомобіль, переганяли його з-за кордону і зробили все можливе, щоб це авто допомагало рятувати життя наших українців. Я хочу звернутися до всіх: підтримуйте такі ініціативи, не зупиняйтеся, це дійсно може врятувати життя. Кожна гривня, яку ви задонатили на такі важливі справи, потрапляє вам в карму. Спільно заради перемоги – подолаємо все!» – зазначив лідер гурту Тарас Тополя.