Черкаські міграційники видворили з України громадянина Азербайджану

Черкаські міграційники видворили з України громадянина Азербайджану
в Новини

Примусово покинув Україну з 5-річною забороною в’їзду 41-річний громадянин Азербайджану. Іноземець прибув в Україну понад 8 місяців тому, проте після закінчення дозволеного строку перебування в Україні (до 90 днів протягом 180 днів) добровільно залишати її територію не збирався.

Про це повідомили у Міграційній службі Черкаської області.

Наприкінці липня, після виявлення іноземця, який набув статусу нелегального мігранта, співробітники Соснівського відділу у м. Черкаси УДМС у Черкаській області прийняли рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни та встановили місячний строк для самостійного виїзду з України.

Зобов’язання виїхати 41-річний громадянин Азербайджану не виконав та почав переховуватися від працівників Міграційної служби. Повторно його виявили на території одного з місцевих ринків.

Співробітники Соснівського відділу у м. Черкаси звернулися з позовом до суду про примусове видворення з України 41-річного громадянина Азербайджану за порушення міграційного законодавства. Після задоволення позову міграційники супроводили іноземця до пункту контролю «Могилів-Подільський» та передали прикордонникам. Вже з іншої країни іноземець відправиться додому.