Черкаські оперативники вилучили товарно-матеріальні цінності на суму 4,5 млн. грн.

Черкаські оперативники вилучили товарно-матеріальні цінності на суму 4,5 млн. грн.
в Новини
Постійний контроль у сфері виробництва і обігу підакцизних товарів та детінізація ринку такої продукції, – один із пріоритетних напрямів роботи оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах.
– Упродовж січня-червня 2015 року в результаті реалізації оперативних матеріалів, в тому числі в рамках проведення загальнодержавних операцій «Акциз-2015» та «Нафтопродукт 2015», з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 4,5 млн. грн., з яких товарів підакцизної групи, що знаходились у «тіньовому» обігу, – на суму 4,36 млн. грн., – зазначив в.о. начальника оперативного управління Олександр Кужим.
Також, із початку року виявлено та знешкоджено 3 підпільних виробництва, серед яких 2 спеціалізувались на нелегальному виробництві алкогольної продукції та 1 – на нелегальному виробництві паливно-мастильних матеріалів.
Разом із тим, обліковано 5 правопорушень по напряму незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування  підакцизних товарів (ст. 204 КК України).
Черкаська міська рада