Черкаські парки та сквери готують до нового сезону

Черкаські парки та сквери готують до нового сезону
в Новини

Працівники КП «Дирекція парків» наводять лад перед початком нового сезону в черкаських парках та скверах.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

«Готуємо улюблені місця відпочинку до початку паркового сезону в Черкасах. Аби жителі й гості нашого міста, люди, для яких Черкаси стали другою домівкою, мами з дітками, які виходять на прогулянку, відчували себе в безпеці та в комфорті, проводили свій вільний час у доглянутих парках і скверах», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

У Сосновому бору зараз іде розчистка схилів від сухостою та гілля, яке одразу перебивають на щепу, що і використовуватиметься згодом на клумбах. 

Працівники прибирають опале листя, здійснюють санітарну обрізку дерев та кущів та упорядковують клумби. Їх вкривають агроволокном і мульчують сосновою корою. Це буде затримувати ріст бур’янів і зберігатиме вологу біля коренів рослин, а також допоможе клумбам мати ошатний, доглянутий вигляд.

У сквері “Юність” комунальники привели до ладу клумби та газони, а також провели обрізку кленів та платанів, щоб із появою першої зелені зона відпочинку виглядала естетичною і доглянутою.

Навели лад і в дитячому парку. Там особливу увагу приділили обрізці аварійних гілок на деревах задля безпечного відпочинку дітлахів та їхніх батьків.

Комунальники також займаються ремонтом та відновленням матеріальної бази. Більше 100 лавочок у парках та скверах міста потребують ремонту. З них близько 40 доведеться повністю міняти.