Поширити

Черкаські патрульні виявили двох людей, які незаконно наловили риби на понад 2,5 мільйона гривень

Черкаські патрульні виявили двох людей, які незаконно наловили риби на понад 2,5 мільйона гривень

Учора, під час патрулювання прибережної зони національного природного парку “Нижньосулинський”, черкаські патрульні виявили двох осіб, які намагалися втекти після незаконного вилову риби в селі Липовому (Полтавська область).

Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Правоохоронці затримали зловмисників, коли вони намагалися покинути місце події. Як виявилося, чоловіки займались незаконним виловом риби за допомогою моторного човна з двигуном “Yamaha 60 к.с.” та автомобіля “УАЗ”.

Під час поверхневого огляду, правоохоронці виявили заборонені знаряддя лову — 12 месинових сіток різних розмірів, а також велику кількість свіжовиловленої риби: сазана, сома, судака, щуку, ляща та карася.

Збиток, завданий державі, становить 2 мільйони 252 тисячі гривень.

На місце події одразу була викликана слідчо-оперативна група для встановлення обставин правопорушення. Всі незаконні знаряддя лову, човен, двигун, авто та рибу вилучили слідчі.

Також читайте: Через сварку з мамою 14-річна черкащанка втекла з дому

Реклама