Черкаські платники сплатили до бюджету понад півмільярда гривень

в Новини

Протягом січня – квітня 2015 року платниками м. Черкаси до бюджетів всіх рівнів сплачено майже 551 млн. грн. податків і зборів, з яких майже 246 млн. грн. отримав місцевий бюджет. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зведений бюджет додатково отримав майже 106 млн. грн., а місцевий – понад 24 млн. грн.

“Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб – 184,6 млн. грн. (33,5% від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 124,9 млн. грн. (22,7%) та податок на прибуток – 88,9 млн. грн. (16%)”, – повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Максим Криштопа.

Також, за вказаний період платниками м. Черкаси сплачено майже 21 млн. грн. військового збору, з яких у квітні надійшло майже 5,8 млн. грн.

За 4 місяці 2015 року черкаськими страхувальниками сплачено майже 452,6 млн. грн. єдиного соціального внеску, з яких у квітні надійшло майже 125,9 млн. грн.

– Черкаські платники є сумлінними і вони розуміють головне: робота бюджетної сфери, своєчасна виплата пенсій та забезпечення інших соціальних виплат залежить від ритмічного перерахування усіх нарахованих податків, зборів та інших платежів. Це і є головним аспектом для цьогорічного стабільного наповнення державного та місцевого бюджетів, – зазначив Максим Криштопа.

За інформацією Державної податкової інспекції у м. Черкасах