Черкаські правоохоронці вилучили понад 300 ялинок та близько 1000 одиниць піротехніки (ФОТО)

Черкаські правоохоронці вилучили понад 300 ялинок та близько 1000 одиниць піротехніки (ФОТО)
в Новини

Від 15 грудня в області проходять відпрацювання з виявлення незаконного збуту ялинок і піротехнічних засобів. Під час рейдів перевіряють ринки, торговельні майданчики, місця стихійної торгівлі та автотранспорт, який перевозить хвойні дерева. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаські області.

За вказаний період правоохоронці склали понад 80 адміністративних матеріалів за статтями 65 (Незаконна порубка), 88-1 (Незаконне вивезення з України і ввезення та її територію об’єктів тваринного і рослинного світу), 152 (Порушення державних стандартів у сфері благоустрою населених пунктів), 159 (Порушення правил торгівлі на ринках), 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях), 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності), 182 (Порушення вимог щодо дотримання тиші) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці також перевіряють недобросовісних продавців піротехніки. Нагадаємо, що піротехнічну продукцію дозволено продавати лише в спеціальних магазинах, в яких уся продукція сертифікована. Продаж побутових піротехнічних виробів на ринках забороняється. Також заборонено продавати піротехніку дітям.

Під час перевірок вилучено 345 хвойних дерев на загальну суму 86250 грн та близько 1000 одиниць піротехнічної продукції.