Черкаські рятувальники у п’ятірці кращих начальників караулу України

в Новини

Два дні, 26-28 вересня, у Вінницькому вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності тривала фінальна частина Всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу». Серед учасників змагань також були і представники управління ДСНС у Черкаській області.

Усім учасникам аби довести свій професійний рівень довелось пройти через відбір низки теоретичних та практичних завдань.

Відповідно до положення про конкурс, метою якого є підвищення ролі і авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів, офіцери ДСНС змагалися на 5-ти етапах.

Зокрема, озброївшись лише фаховими знаннями та кульковою ручкою, учасники здавали тести на знання нормативних документів, проводили розрахунки сил та засобів необхідних для ліквідації тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Практичні завдання також були для молодих офіцерів добре знайомі проте від цього не набагато легшими.

Сперечаючись із часом рятувальники одягали бойовий одяг і спорядження, виконували спеціальні вправи з рятувальною мотузкою, підіймалися по штурмовій драбині на четвертий, а за допомогою висувної драбини здійснювали підйом на третій поверхи навчальної вежі.

За результатами змагань, які визначили переможців у трьох, рятувальники Черкащини продемонструвавши гарну підготовку потрапили до п’ятірки кращих начальників караулу. Сергій Онищенко в номінації «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів» став п’ятим. Також п’яте місце виборов і Олександр Сиса який сперечався із колегами в номінації «Кращий молодий начальник караулу».

Відповідно до положення усі вони отримали від організаторів конкурсу почесні грамоти та від спеціалізованого Науково-виробничого об’єднання сертифікати на пошиття сучасного спеціального форменого одягу.

img_5648-e1475219417485

За інформацією управління ДСНС України у Черкаській області

Можливо Вас зацікавить

Новини
За добу в Уманському районі ліквідували дві пожежі
Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів